poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Pomysł na prezent - Alfabetto


Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić ciekawy pomysł na prezent, czy to dla  Pary Młodej czy dla rodziców. Obrazy z liter alfabetu czyli Alfabetto. Pomysł, który w Polsce jest nowością, cieszy się dużą popularnością za granicą.
Zdjęcia liter, które ujęte są na obrazach przedstawiają różne przedmioty przypominające litery. Główną ideą obrazów z liter alfabetu jest to, że słowa stworzone z liter mogą wyrazić więcej niż niejeden gest.
Obrazy te stanowią wyjątkowy prezent, niepowtarzalny dodatek do każdego domu. Gra liter i obrazu jest bardzo interesująca. Jest to doskonały prezent dla rodziców Pary Młodej wręczany podczas uroczystości weselnej. Tworząc imiona rodziców, albo osobisty napis, Państwo Młodzi mogą w oryginalny sposób podziękować swoim rodzicom za wsparcie przez lata.
Moim zdaniem Alfabetto to nie tylko prezent ślubny, znakomicie nada się również jako prezent z okazji urodzin, chrzcin, komunii i wielu innych okazji. Otrzymując taki obraz dostajemy wyjątkowy prezent na wiele lat.
Obrazy Alfabetto możecie znaleźć na www.alfabetto.pl, a więcej można się o nich dowiedzieć także na fanpage’u na fb.

Specjalnie dla Czytelniczek Bloga zespół Alfabetto przygotował niespodziankę w postaci kodów rabatowych uprawniających do 25 zł zniżki na zakup obrazów. Podczas zamawiania wystarczy wpisać kod: kolorowe


Zapraszam

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz